Kaliteli Aydınlatma Armatürleri Seçimleri

Bazplan.com Aydınlatıyor

Lambaya Dokunmayın Patlayabilir !

Malzeme Kalitesi ve Led Kalitesi Aydınlatmadaki En Önemli Detaydır.

Kaliteli Aydınlatma Armatürü
Kaliteli Aydınlatma Armatürleri Seçimleri

Aydınlatma Armatürü Almadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aydınlatma Armatürü Seçmeden Önce Dikkat Etmemiz Gerekenler

Herhangi bir aydınlatma armatürü seçmeden veya satın almadan önce (kendi başınıza karar veriyorsanız) Dikkat etmeniz gereken en önemli şey satıcının size güven vermesi. Eğer ki internet alıyorsanız; tabi geri bildirimleri yani yorum ve puanlara dikkat etmeniz ve bunların gerçek olduğuna inanmanız ön planda olacaktır.

 

Satış Sonrası Destek Veren Aydınlatma Firmalarını Seçin

Aydınlatma armatürleri seçimlerinde satıcının alıcıya güven vermesi; alışveriş yapma noktasındaki en büyük detaydır. Çünkü satılan malın arkasında duran satıcılar, sattığı ürünlerin her zaman arkasında duran satıcılardır. Aldığınız herhangi bir aydınlatma armatürünü ucuz veya pahalı olması fark etmeksizin satış sonrası destek hizmeti ve karşınızda bir muhatabın bulunması çok önemli. Satıcının sizlere güven vermesi; ürünlerin kaliteli olmasının bir göstergesi olabilir.

Aydınlatma Armatürü Seçimleri

Kararsız kalmak, bilgisiz olmak, ne istediğinizi bilmemek, her üründe olduğu gibi aydınlatma ürünlerinin satın alınmasında yapılacak en büyük hatalardan birisidir. Aklınızdaki bir aydınlatma armatürü vardır ve onu satın almak isterseniz, sonra bir an gözünüze güzel görünen aydınlatma armatürü için o an karar değiştirebilir ve onu satın alırsınız. Sonrasında memnun kalmayıp ürünü iade etmek isterseniz. Ürünlerin iadesi son derece normal. Fakat burada kararsız kalmak çok kötü bir şey. Çünkü ne istediğini bilmemek, bundan sonraki seçimler de yanlış aydınlatma armatür seçimleri yaptırabilecek kararları doğurur. Burada proje aydınlatmaları ile ilgili mimarlara sorulan soruların bir kaç kısmını ele almıştık. 

Aydınlatma Armatürleri Tercihleri

Armatür tercihleri yapmadan önce aydınlatma armatürleri hakkında bilgi sahibi olmanız, istediğiniz modellerin şekillerini karşılayabilir. Armatürleri satın almadan önce görsel örnekleri bir sizin için bir tercih sebebi olsa da ürünleri denemeniz için satıcılardan süre talep etmeniz sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Bu sayede deneme yöntemi ile aydınlatma armatürleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aydınlatma Seçim ve Tercihleri

Ben en değerlisini en sona saklarım. Çünkü bundan yazıları pekiştirmek, betimleme açısından daha iyi bir örneklendirme seçenekleri sunuyor. Burasına dikkat dediğimiz nokta şu:

Alacağınız aydınlatma armatürlerinin satıcı tarafından sağlanan garanti süresi çok önemli.

Satılan ürünlerde kullanılan led markaları çok önemli.

Kasalı, gövdeli bir aydınlatma armatürü tercihi yapıyorsanız; bunların malzeme kalitesi çok önemli. 

Aydınlatmada Malzeme kalitesi neden önemli? 

Ürünlerinin ısıya karşı olan dayanıklılığı malzeme kalitesi açısından çok önemli. Özellikle restoran ve kafe aydınlatmalarında, armatür seçimleri yapmadan önce bu durum son derece üzerinde durulması gerekilen konulardan birisi. Keza aynı şey ofis ve büro aydınlatmaları için de geçerlidir. Kaliteli aydınlatma armatürlerini seçmek, uzun çalışma sürelerinden doğan / çıkacak olan sıcaklığın; ürün malzemesi ile dayanıklılık sağlaması, aydınlatmanın daha sağlıklı ve güvenli çalışabilmesi açısından önem arz etmektedir.

Özet geçecek olursak; 

1-Garanti Süresi

2-Malzeme Kalitesi

Aydınlatma seçim ve tercihlerinde önemli bir detaydır.

Bizler bazplan aydınlatma olarak ürünlerimizde 5 yıl garanti ve satış sonrası destek hizmeti veriyoruz.