Ofis ve Büro Aydınlatmaları

Bazplan.com Aydınlatıyor

Lambaya Dokunmayın Patlayabilir !

Çalışma Ofisleri Aydınlatmak Örnekleri

Ofis ve Büro Led Panel Aydınlatma Örneği

Bazplan Ofis Aydınlatması
Bilgi: Led Panel Aydınlatmaları floresan aydınlatmaya göre yaklaşık %40 enerji verimliliği sağlar. Panel aydınlatmalarda en önemli etken ''LED'' markalarıdır. Bazplan 5 yıl garanti süresi 60.000 saat led ömrü garantisi verir.

Toplantı Salonları Downlight Aydınlatma Örneği

Bazplan Ofis ve Toplantı Salonları Aydınlatması
Downlight aydınlatmalar tüm ofis alanlarının en çok tercih ettiği armatürlerden birisidir. Ürün grubunda çok çeşitli armatürler bulunur. Toplantı salonu aydınlatmaları içinde sıklıkla tercih edilir. Bazplan tüm downlight aydınlatma armatürlerine 5 yıl garanti verir.

Ofis ve Büro Lineer Led Aydınlatma Örneği

Bazplan Ofis Aydınlatmaları
Ofis alan aydınlatmaları için lineer led aydınlatmalar sıklıkla tercih edilir. Uzun ve ince kasaları sayesinde alan tasarrufu sağlayarak geniş bir aydınlatma ortamı oluşturur. Uzun ömürlü ofis aydınlatmaları grubunda yer alır. Çalışma ofislerinde sıklıkla tercih edilen bir armatürdür.

Çalışma Ofisleri Dekoratif Aydınlatma Örnekleri

Ofis ve Büro Aydınlatmaları
Dekoratif olarak çalışma ofisleri için tasarlanmış bir çok aydınlatma armatürleri vardır. Bazplan iletişim bölümünden bizlere ulaşırsınız size daha fazla resim içeren e-katolog gönderebiliriz. Firmanıza uygun dekoratif ofis aydınlatmalarını birlikte seçeriz.

Ofis ve Büro Ray Spot Aydınlatma Örneği

Her alan için ortak kullanım özelliklerini taşıyan ray spot led; ofis ve bürolar içinde vazgeçilmez bir armatürdür.

Ofis ve Büro Dekoratif Lineer Led Aydınlatma Örneği

Bazplan lineer ofis aydınlatması
Dekoratif Sakıt Lineer; diğer sade lineer aydınlatmaya göre tasarımsal ve estetik görünümlüdür. Aynı zamanda şekillendirilebilir özelliklere sahiptir. Ofis ve büro alanlarına dekoratif görümüm havası katar.

Ofis Aydınlatmaları

Ofis aydınlatmaları iç mekan aydınlatma grubu içerisinde yer alan aydınlatma armatürleridir.

1- Panel Aydınlatma

Ofis aydınlatmalarında kullanılan aydınlatma armatürleri (çoğunluk olarak) led panel aydınlatma aydınlatmasıdır. 

Sebebi; Kolay montaj ve kurulum, floresan aydınlatmaya göre %40 daha fazla uzun ömürlü ve enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ürünüdür.

Ofis aydınlatmaları ve lambaları

Ofis ve büro aydınlatmalarında led panelden sonra en çok downlight aydınlatma armatürleri tercih edilir. Bunun en büyük sebebi daha dazla uzun ömürlü olması, göz yormayan ışık yayması  ve çoklu model tercihleri olmasıdır. 

Downlight aydınlatma armatürleri bir çok ofis aydınlatmalarında en çok tercih edilen ofis lambaları içerisinde yer alır.

Ofis ve Büro Aydınlatmaları

Ofis ve Büro Aydınlatmalarında hatta ortak kullanım alanları olan restoran ve cafeler ile uyumluluk sağlayan bir model; Lineer Led Aydınlatma Armatürü.  (Sade)

Dekoratif Tasarım Ofis Aydınlatmaları için genellikle Sarkıt Lineer Led Aydınlatma Armatürleritercih edilir.

Lineer led aydınlatmanın en büyük avantajı uzun süreli çalışma, daha fazla aydınlık ortam, göz yormayan ışık ve uzun ömürlü dayanıklılık süresi.

Kaliteli kasa ve profilleri sayesinde çalışma sıcaklıklarına dayanıklı armatür ürünleridir. Ofis aydınlatmalarında lineer aydınlatma armatürleri sıklıkla tercih edilir.