Editör Seçimleri ✔️

Aydınlatma Editörieri

Aydınlatma editörleri ne iş yapar?

Bazplan ekipleriaydınlatma” hakkında bilgi kapasitenizi arttırabileceğiniz içerikler sunmakta ve seçmektedir. Dünyaya daha iyi bir değer katmak ve enerji tasarrufunu daha ön planda tutabilmek için sürekli aydınlatma ile ilgili makale ve içerikler giriyoruz. Ekibimiz aydınlatma konusunda sizi bilgilendirmek için en iyisini yapmaya özen gösteriyor…

Aydınlatma Blog Yazıları

internet sektörü içerisinde aydınlatma ile ilgili yapılan aramalar genelde satış odaklı dönüşüm sağlar. Fakat aydınlatma ile ilgili blog içeriklerinin yetersiz olduğunu söylemek ne yazık ki mümkün. Bizler bazplan blog editörleri olarak aydınlatma blog yazıları ile ilgili daha fazla fikir almanızı sağlayacak blog içerikleri üretmeye özen göstereceğiz.

Editörler Hakkında

Bu listemizde bulunan aydınlatma editörleri; blog ve içerik girdisi konusunda alanında uzmanlaşmış ekipten oluşmaktadır. Aydınlatma adına değer katmak ve değer sağlamak amacıyla bir araya geldiğimiz bu ekiple birlikte; ”yeniden aydınlatma” vurgusunu benimsemeye devam edeceğiz. 
Bazplan aydınlatma editörleri araştırır, sadeleştirir, özetler ve yalın bir şekilde bilgileri önünüze sunar.

Sayın; Ebru canpolat hanım içerikler yazıldıktan sonra düzenleme işlemini gerçekleştirir.

Geri Bildirimleri İçeriklere Yansıtıyoruz.

Tabi ki buradaki editörlerimizin görevi sadece yazı yazmak, aydınlatmak ve içerik girmektir. İçeride yazanlarımız kadar, dışarıdaki montaj ustalarımız, servis ekibimiz, satış danışmanlarımız, fizibilite uzmanlarımız da içerik editörlerimiz kadar değerli bir iş alanına sahiptirler. Onların sağlamış olduğu geri bildirimler sayesinde içeriklerin daha güzel ve gerçekçi olmasını sağlıyoruz. Çünkü onların saha da olması, içerik konusunda yaşanmışlık adına bizlere değer katıyor.