Hakkımızda

Hakkımızda

New Generation Lighting Systems

Bazplan Hakkımızda
Ne iş yaparız?

İç, dış, ahşap, endüstriyel alanlar için aydınlatma ekipmanları satarız.

  • Montaj Hizmeti Veririz.
  • Aydınlatma Tasarımları Çizeriz.
  • Proje Bazlı Mimari Hizmetler Sağlarız.
  • Aydınlatma Öncesi Fizibilite Hizmeti Sağlarız.
  • Aydınlatma Aksesuarları ve Yedek Parça Teminini Sağlarız.
  • Doğru Alan ve Mekan Aydınlatmaları İçin Danışmanlık Hizmeti Veririz.
  • Satış Sonrası Destek Hizmetleri Veririz.

Vizyon


Bazplan.com aydınlatma olarak vizyonumuzu daha bir üst noktaya taşımak için sürekli güncel hedefler koyuyoruz. Globalleşen ve sürekli yeniliklere açık olan bir piyasasının içerisinde aydınlatma sektörünün yeri çok önemlidir. Bu yüzden birlikte tasarlıyor, beraber üretiyoruz. Fikir alışverişlerimiz ile birlikte vizyonumuzu daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına, geri bildirimleri çok önemsiyoruz. Aydınlatma estetiğinin yapısal olarak işlevini daha iyi gerçekleştirebilmesi ve aynı zamanda bunu sağlayabilmesi için, dekoratif görünümün aydınlatma için önemi çok büyüktür. Vizyonumuz açısından son derece önemli olan bu süreçte, aydınlatmanın tasarımsal boyutunu dekoratif yansıması ile birleştirip, ortaya yeni nesil aydınlatma modellerini çıkarırız. Ürettiğimiz her ürünün tasarım ve hikayesinde, kendi vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilecek görünüm ve estetik özelliklere sahiptir.

Ahsapaydinlatma.com‘da kendi tasarladığımız ahşap aydınlatma ürünleri sergilenmektedir.

Vizyonumuz içerisinde; uluslar arası aydınlatma fuarlarına katılım sağlama ve ürünlerin sergilenmesi, öncelik hedeflerimizin arasında  ilk sırada yer almaktadır.

 

Misyon


Aydınlatma temelleri üzerine kurulmuş olan bazplan / bazaydinlatma misyonuna uygun bir şekilde hizmet vererek, kitlesel bazdaki kalitesini müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi ile birlikte artırarak, hedeflenerek tasarlanmış ürünleri ortaya koyar. Genişleyen armatür ve aydınlatma sektörü piyasasına bağlı olarak; mimari yapıtlar, ev aydınlatmaları, otel aydınlatmaları gibi alanlarda ihtiyaç talebi oldukça fazlalaşmıştır. Bu talepler aydınlatma tasarımlarının ve modellerinin önemini de beraberinde getiriyor.

Bizim misyonumuzda müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Tasarladığımız her ürünün temsil ettiği bir alan ve kitle vardır. Her ürün hedeflenerek üretilmiştir. Teması ve hikayesi ile birlikte üretilen ürünlerin içerisinde; fikir alışverişi, gözlem ve eleştiri gibi yaklaşım açılarına da  yer veren perspektif  bir yaklaşım vardır. Bu ürünlerin daha estetik ve daha iyi bir şekilde hedeflenerek üretilmesini sağlayan en temel unsurlar arasında yer alır.

Misyonumuz içerisinde net olarak kullandığımız bir ifade vardır: Ürettiğimiz ürünler tesadüf olarak üretilmiş ürünler değil, hedeflenerek tasarlanmış ürünlerdir. Böylelikle mekanın en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlayacaktır.

Biz kimiz?

Bazplan.com Bazaydinlatma.com çatısı altında kurulmuş aynı zamanda ahsapaydinlatma.com‘u da kendi bünyesi altında bulunduran bir internet sitesidir. Konsept ve koleksiyon ürünlerin listelenmesini sağlayan, aynı zaman da ürünlerin daha iyi kategorize edilerek tanıtılmasını sağlayan bir ticaret platformdur.

Fiyat Politikamız:

Daha uygun maliyet ve daha uygun fiyat politikasıyla aydınlatma armatürlerini hizmetinize sunduk. Üretim aşamasından satış aşamasına kadar ki sağlanan süreçteki birinci kısım biziz. Mutlaka bizden fiyat teklifi alın. İletişim bölümünden bizlere ulaşarak ortalama 3 dakika içerisinde hızlı yanıt alın. Ürünlerimiz avrupa menşeilidir. Tüm Ledlerin garanti süresi 5 yıldır. 

Hakkımızda


Hakkımızda bilmeniz gerekenler

2020 yılında kurulmuş, aydınlatma ve armatür sektöründe hizmet veren aydınlatma üzerine kurulmuş bir ticaret platformudur. Bu platform bazaydınlatma.com çatısı altında hizmet vermektedir. Bazaydinlatma.com aynı zaman da ahsapaydinlatma.com‘u da içerisinde barındırır.


Web Sitelerimiz:


Bazaydinlatma.com

Bazplan.com

Ahsapaydinlatma.com

Aynı gruba bağlı işletmelerdir. 

Hakkımızda / Ekibimiz


Aydınlatma sektöründe aydınlatma tasarımı son derece önemli bir yer edinir. Yapılan her mimari yapıtın, her işletmenin, her hanenin, kısacası aydınlatmanın girebileceği her alanda mutlaka bir ekibin yer alması gerekir. Biz değerli ekibimizle tasarım ve üretim aşamalarını çok önemseyerek, ürünlerin estetik duyguları bozulmadan üretim hedeflemesini yapıyoruz. Bunu ekibimizle gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Ekibimizin Çalıştığı Alanlar


Aydınlatma Tasarımcısı


Üretim Tasarımcısı


Ürün Model Tasarımcısı


Danışmanlık Hizmeti Aldığımız Mimarlar


Fizibilite Uzmanı


Ve üretim bandında yer alan mobilya, elektrostatik, pvc ustaları ile çalışmalarımızı sağlıyoruz.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri


Başından sonuna kadar tek model haline getirmeyi başardığımız ürünlerin arkasında her zaman ekibimizin desteği, fikirleri ve onların sanatkarlığı vardır. Tüm bunları sağlayan en önemli faktör müşterilerimizin bize olan güveni ve sonrasında sağladığı geri bildirimlerdir.

Ekip halinde çalışabilmeyi, ürünlere kattığımız estetik değerlerin aynı zamanda kendi içimizde mutluluk kaynağı olarak yer aldığı bir çalışma ortamında üretim sağlıyoruz. 

Hakkımızda


Bazplan.com vizyon ve misyon uyumu içerisinde hareket eden, aydınlatma ürünlerinin tanıtılmasını ve satılmasını hedefleyen, aynı çatı altında bulunduğu bazaydinlatma.com‘a şirketine bağlı bir aydınlatma sitesidir.

Hakkımızda

Hakkımızda Yaptığımız Aydınlatma Hizmetleri

İç Aydınlatma Armatürleri

Ahşap Aydınlatma 

Dış Aydınlatma

Endüstriyel Aydınlatma

Özel Üretim Aydınlatma 

Koleksiyon Aydınlatma

Masif Ahşap Aydınlatma

Aydınlatma Aksesuarları

Aydınlatma Sensörleri

Aydınlatma Tasarımları

Mimari Aydınlatma Destekleri

Hizmetleri sağlarız…

 

Hakkımızda


Hizmetlerimiz

Mimari Tasarım Aydınlatma Hizmetleri

Ahşap Aydınlatma Model Tasarımları

Dekoratif Aydınlatma Tasarımları

Proje Bazlı Mimari Aydınlatma Hizmetleri

Aydınlatma Fizibilite Ve Yerinde İnceleme

Aydınlatma Aksesuarları Satışı

Masif Ağaç Aydınlatma Tasarım Hizmetleri

 

En uzun ömürlü led garantisi 

Kullandığımız ledler avrupa menşeilidir. 60.000 saat yanma garantisi ve 5 yıl led ömrü garantisi sağlarız. 

Aydınlatma piyasasında normal şartlarda ledlere verilen saat ömrü 30.000 ledlere verilen garanti süresi ise 2 yıldır.

Biz ise 2 katı güvence veriyoruz…

Gizlilik ilkelerimiz:

Bazplan aydınlatma gizlilik politikamız hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Merkez Ofiis