Gizlilik Politikası Bilgilendirmesi

Gizlilik Politikası


Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz?

Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi, ziyaretçilerimizin dönüşüm oranlarını daha iyi hizmete çevirmek için kullanılır. Bazplan.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve site içerisindeki içerikleri daha güncel hale getirebilmek için bu verileri kullanır.  Dönüşüm ve satış odaklı içeriklerin daha sadeleşmesi ve kitsel hedeflerin en iyi bir şekilde analiz edilebilmesi için kişisel verilere ihtiyaç duymaktayız. Kişisel verileriniz wordpress tabanı altında güvende saklanır.

Yorumlar:

Gizlilik politikasının bazplan.com adı altında daha iyi bir şekilde işlenebilmesi için yukarıdaki maddelerde belirtmiş olduğumuz kişisel veriler işlenmesiyle ortaya çıkan gerçek, tüzel kişileri sahte yorumlardan ayırt edebilmek için kullanırız. Bazplan.com olarak gizlilik politikasını en iyi şekilde uygulamaya çalışıyor, site içerisinde yapılan gerçek yorumları da kayıt altına alıp, dikkate alıyoruz.

Yapılan yorumların ip kayıt adresleri ve logları veri tabanında belli bir süre saklanır. Hakaret vb kötü içeriklere sahip olan davranışları engellemek ve bu kişilerin tespit edilebilmesi için kayıt altına alınması gerekliliği gizlilik politikasıyla sağlanır.

Ortam

Bazplan.com yöneticilerin dışında yapılacak olan yorumların herkese açık olması bir seçenek haline gelebilir, ortam dosyalarına izin verilebilir. Herhangi yüklenecek kötü bir ortam dosyası filtrelerden geçerek yayınlanır.

İletişim formları

Gizlilik politikası altında bazplan bize ulaşın kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Mail adresleriniz yine sizlere daha iyi hizmet ve ileride oluşabilecek iletişim problemlerini daha iyi çözümleyebilmek adına saklanır.

Çerezler

Bazplan.com’a girdiğiniz de çerezleri kabul etmiş olursunuz. Kişisel kanunları koruma ilkeleri gereği bilgileriniz en güvenli ortamda saklanır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dönüşüm odaklı kullanılır.

Gizlilik Politikası

Neden bazı verileri topluyoruz?

Neden Bilgi Topluyorsunuz

Pazarlama materyalleri veya haber bültenleri göndermek için

Siparişleri işlemek için

İşlemleri tamamlamak için

Kullanıcıları çekilişlere, yarışmalara veya anketlere girmek için

Kullanıcı hesapları oluşturmak ve sürdürmek için

 Dolandırıcılık faaliyetlerini önlemek için.


Bazplan.com Gizlilik Politikası Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

Servis sağlayıcıları

Reklam satıcıları ve ağları (Google Adsense gibi)

Sosyal ağlar

İş ortakları

Ortaklar

Diğer site kullanıcıları ile paylaşabiliriz.


Gizlilik Politikası Topladığımız Veriler:

Kişisel veriler (isimler ve e-posta adresleri gibi)

Türev veriler (IP adresleri ve tarayıcı türleri gibi)

Finansal veriler (kredi kartı bilgileri gibi)

Sosyal ağ verileri (Facebook giriş bilgileri gibi)

Mobil veriler (mobil cihaz kimlikleri ve üreticileri gibi)

Üçüncü taraf verileri (sosyal ağ arkadaş listeleri gibi)

Bazplan.com gizlilik politikası hakkında bilmeniz gerekenler

 

 

Ev ve lokasyon bilgileriniz veri tabanımızda gizli tutulur. 3 kişilerle paylaşılmaz.

Aydınlatma ürünlerini gönderdiğimiz ve montaj hizmeti verdiğimiz hane veya işletmeler için müşteri bilgileri başkalarına satılmaz.

Montaj için eve gelecek personel ekibimizin iletişim bilgileri tarafınıza önceden iletilir. Personel ekibimizin iş yapma puantajını ve tamamladığı işleri web portal sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Aydınlatma ürünleri sattığımız her işletme veya hane, kendi istekleri dahilinde anket formu doldurabilir. Ürün kalite ve hizmet değerlendirilmeleri yapılabilir. Firmamız bu anket çalışmalarını kendi veri tabanında gizlilik ilkelerine uyumlu bir şekilde saklı tutar.

Dikkat:

“Kişisel Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin% 100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Bilgilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir yöntemler kullanmaya çalışsak da,  güven problemi yaşayacağımız alanlar oluşabilir. Veya kötü niyetli kişiler bunu kötüye kullanabilir.”

Daha fazla bilgi almak için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.