Avm Aydınlatmaları

Bazplan.com Aydınlatıyor

Lambaya Dokunmayın Patlayabilir !

Avm Aydınlatmaları Örnekleri

Avm Ray Spot Aydınlatması
Ray spot led aydınlatma alışveriş merkezlerinde (Avm) mağaza ve vitrin aydınlatmalarında en çok kullanılan armatür grubu içerisinde yer alır. Vurgu aydınlatması özelliği sayesinde mağaza ve vitrin aydınlatmalarında sergilenen / satışa sunulan ürünlerin daha güzel ve ilgi çekici şekilde gözükmesini sağlar.
Lineer Avm Aydınlatmaları
Lineer led aydınlatmalar yine alışveriş merkezlerinde en sık rastladığımız aydınlatma modellerinden biridir. Çeşitlendirecek olursak sıva altı veya sıva üstü lineer armatürler alışveriş merkezlerinde projeye göre değişebilen alanlarda kullanılabiliyor. sıva altı (gömme) lineer aydınlatma modelleri avm aydınlatmalarında daha çok dekoratif alanlarda kullanılabiliyorken, diğerleri sadece işlevsel olarak görünüm sağlaması için tercih edilebiliyor.
Dekoratif Mağaza Aydınlatmaları
Dekoratif avm aydınlatmaları müşterilerin ve ziyaretçilerin ilgi ve odaklarını üzerlerinde toplayacak şekilde tasarlanan armatürlerin daha estetik görünüm sağlaması için tasarlanmıştır. Akılda kalıcılık, izlenim, gözlem ve farkındalık gibi vurguları aşılayan dekoratif aydınlatmalar alışveriş merkezlerinde yine en sık rastladığımız aydınlatma armatürlerinden biridir.

Avm Aydınlatmaları İçin Bizden Teklif Alın...

Ayrıca Bkz:

Bazplan Avm Aydınlatma

Alışveriş merkezleri farklı kültürlerin, farklı yerlerin, farklı bölgelere ait olan insanların sıklıkla ziyaret ettiği en gözde yerlerden birisidir. Haliyle ilgi ve odak merkezi diyebiliriz. Burası sadece bir alışveriş merkezi değil. Ziyaretçilerin aynı zamanda iletişim ve etkileşim kurduğu alanlar olarak da adlandırabiliriz. Bu yüzden alışveriş merkezlerinde proje bazlı aydınlatmalarının önemi oldukça büyüktür. Bizler bazplan olarak geniş ekibimizle birlikte avm aydınlatma projelerinize iş ortağı oluyoruz. Mağazalara ve alışveriş merkezlerine en uygun aydınlatma armatür seçeneklerini sunuyoruz. Aydınlatma modellerini seçmeniz de yardımcı oluyor, doğru proje aydınlatmalarıyla ilgili direktifler veriyoruz. Birlikte tasarlamak bu işin en odak kurduğumuz kısmıdır. 

Kaliteli Alışveriş Merkezi Aydınlatmaları

Alışveriş merkezlerinde kullanılan aydınlatma armatürlerinin kaliteli ve uygun olması, işletme ve iş verenlerin maliyet açısından önemli bir yaklaşım sergilediği alanlardan biridir. Çünkü ucuz ve kalitesiz aydınlatma armatürleri, hem verimsiz hem de bakım maliyeti gerektiren sorunları ortaya koyar. Bu yüzden işletmeler avm, mağaza ve vitrin aydınlatmalarında daima kaliteli aydınlatma armatürlerini seçerler. Bizler bazplan.com olarak kullanılan led markalarından led merceklerine kadar hepsine 5 yıl garanti verecek şekilde sunuyoruz. Kullandığımız led markaları kalite standartları enstitünü tamamlamış markalardan oluşur.