İç Mekan Dekoratif Linear Led Aydınlatmalar

Y Tipi Dekoratif Linear Led Aydınlatma

Y şeklini alan dekoratif linear led aydınlatmalar, iç mekan aydınlatmalarında dekoratif görünüm sağlamakla birlikte farkındalık katarak estetik görünümü arttırır. Hem aydınlatma işlevini yerine getirirken hem de görsel olarak tüm dikkatleri üzerine toplar. Y tipi linear led aydınlatma müşterilerin veya kullanıcıların isteğine göre tasarlanabilen bir aydınlatma modelidir. İç mekan aydınlatmalarının temasına göre seçimler değişebilir. Genellikle kullanıcılar porje bazlı aydınlatma çalışmalarında diğer ürünlerin tercihi gibi bu ürünü de tercih edebilir. 

Y tipi dekoratif linear led aydınlatma
S tipi linear led aydınlatma modeli

S Tipi Linear Led Aydınlatma

S tipi linear led aydınlatma modeli; diğer modeller olduğu gibi yine sıva üstü veya sıva altı kullanıma uygun en çok tercih edilen dekoratif aydınlatma modelleri arasında yer alan ürünlerden biridir. Müşterilerinin, kullanıcıların veya işletme sahiplerinin tercihlerine göre şekillendirilebilen led aydınlatmalar; iç mekan aydınlatmalarında linear aydınlatma modelleri olarak en çok tercih edilen aydınlatma modellerinden biridir. 

M Tipi Linear Led Aydınlatma

M tipi dekoratif linear led aydınlatmalar sakıt veya sıva üstü olmak üzere iki gruba ayrılır. Dilerseniz yukarıdaki aydınlatma modellerinde olduğu gibi sarkıt tellerle tavan ile yükseklik mesafesi koyarak iç mekanınızın aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz. Kişisel tercih meselesi olarak iç mekanını dekoratif tasarımlarına göre sıva üstü veya sarkıt olarak tercih haline getirilebilir. Proje aydınlatmalarında kullanılan linear led aydınlatma modellerinden biridir. M şeklini alan linear led aydınlatma; iç mekan aydınlatmalarında dekoratif görünüm ve aydınlatma işlevselliğin yanı sıra; iç mekana estetik görünüm kazandırmaktadır.  

M Tipi Dekoratif Linear Led Aydınlatma
H Tipi Dekoratif Linear Led Aydınlatma

H Tipi Linear Led Aydınlatma

H tipi dekoratif linear led aydınlatma, diğer modellerde olduğu gibi sıva üstü veya sıva altı olarak tercih edilebilir. Her ne kadar bu model için H Tipi led aydınlatma demiş olsak da; yan kıvrımları baskılanmış (özel kalıplar sayesinde) şeklen H görünümü yansıttığı için bu ismi almıştır. Özel olarak tasarlanmış linear led aydınlatma; iç mekan aydınlatmalarında tercih edilebilir. Proje bazlı mimari çalışmalarla da dikkatleri üzerine toplayan bu aydınlatma modeli; son zamanların gözdesi olmayı başarabilmiş bir üründür.

X Tipi Linear Led Aydınlatma

X tipi linear led aydınlatmalar iç mekan aydınlatmaları tasarlanmış son derece estetik görünümlü aydınlatma tasarımıdır. Proje bazlı uygulamalar içerisinde görsel ve estetik olarak en çok tercih edilen aydınlatma modelleri arasından yer almaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz modellerde olduğu gibi sıva üstü veya sıva üstü linear aydınlatma tercihi olarak seçilebilir. İç mekana kattığı dekoratif görünüm ile birlikte beraberinde estetik yansımasını da aydınlatma işlevselliği ile birleştirmiştir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kaliteli kasa ve profil kullanılmış olup, kenarları özel lamalar ile kapatılmıştır. Işık süzmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

X Tipi Dekoratif Linear Led Aydınlatma Bazplan
Z tipi dekoratif linear led aydınlatma bazplan

Z Tipi Linear Led Aydınlatma

Z tipi dekoratif linear led aydınlatma modeli diğer modellerde olduğu gibi sıva üstü ve sıva altı led aydınlatma olarak ikiye gruplandırılır. İç mekan aydınlatma ürün kategorisinde yer alan aydınlatma armatürüdür. Bir çok ortak kullanım alanı için tercih edilmektedir. Kaliteli profil ve kasası olan linear led aydınlatma modelimiz; en çok tercih edilen aydınlatma modellerinden biridir. 

Z-M Tipi Linear Led Aydınlatma

Z-M Tipi kıvrımlı bir linear led aydınlatma modelidir. Görünüm ve estetiklik açısından diğer modellere göre daha fazla farkındalık sağlar. Kullanılacak alanın m2’si, teması ve işlevselliği de seçim öncesi, beraberinde öncelikleri belirler. Daha çok mimari proje aydınlatmalarında tercih edilir. Doğru aydınlatma ve doğru konum açısından önem arz eder. Diğer tüm modellerimizde olduğıu gibi sıva üstü veya sıva altı tercih edilebilir.

Kıvrımlı Z - M tipi dekoratif linear led aydınlatma
Üçgen Tipi Linear Led Aydınlatma

Üçgen Tipi Linear Led Aydınlatma

Üçgen şeklinde olan linear led  aydınlatmalar özel olarak tasarlanmış, dekoratif görünüm ve farkındalık açısından özel olarak dizayn edilmiş led aydınlatma armatürlerinden biridir. Profillerin kusursuz birleşmesi ve hiç bir boşluk olmadan özel kalıplar sayesinde üretilmesi, ürün üzerindeki işçiliği ön plana çıkarmaktadır. Diğer tüm modellerde olduğu gibi sarkıt veya sıva üstü olarak tercihlendirilebilinir. İç mekan linear led aydınlatma modellerinden biridir. Bir çok ortak alanda aydınlatma olarak kullanılır. Proje bazlı mimari seçimlerde önceliği olan aydınlatma ürünümüzdür. 

Sıva üstü ve Sarkıt Linear Led Aydınlatma Modelleri

Bu modeller iç mekan aydınlatmalarda en çok tercih edilen ve en sık kullanılan led aydınlatma armatürleridir. Sıva üstü veya sıva altı olarak tercih edilebilir. Direkt olarak üretimini sağladığımız bu modellerde istenilen ölçü ve ışık rengi, istenilen kasa ve profil rengi olarak opsiyonları mevcuttur.

Diğer Linear Led Aydınlatmalar

İç Mekan Dekoratif Linear Led Aydınlatmalar

İç Mekan Dekoratif Linear Led Aydınlatmalar

İç Mekan Dekoratif Linear Led Aydınlatmalar model olarak iç aydınlatma tercihlerinde en çok tercih edilen ve talep gören led aydınlatma modelleridir. Bu modellerin ölçüleri, kasa renkleri ve teknik özellikleri kullanılacak alan ve mekanların temasına göre değişim sağlamakla birlikte isteğe göre değişkenlik sağlamaktadır. Proje aydınlatmalarında, işletme ve hane aydınlatmalarında sıklıkla tercih edilen modelleridir. Bu modeller tarafımızca üretilmiş olup, bir çok mimar ve işletme sahipleri proje ortaklığı içerisindeyiz. Direkt olarak üretici olduğumuz için tasarım aşamasından üretim aşamasındaki tüm teknik ve donanım süreçlerine hakimiz. 

İç Mekan Dekoratif Linear Led Aydınlatmalar

Restoran ve Cafe Aydınlatmaları

Kuaför vb İşletme Aydınlatmaları

Ortak Alan Aydınlatmaları

İiyeri ve Ofis Aydınlatmaları

Hane Aydınlatmaları gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen aydınlatma armatürleridir. 

İç Mekan Dekoratif Linear Led Aydınlatmalar

Hiç bir üründe ışık sızması olmaz. Kenarlarda gölgelenme yapmaz. Tüm kasalarımız özel lamalarla kapatılır. Toz kapmaz ve nem tutmaz.

Fiyat teklifi ve katalog listemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.