Hastane Aydınlatma Armatürleri

Bazplan.com Aydınlatıyor

Lambaya Dokunmayın Patlayabilir !

Hastane Aydınlatma Örnekleri

Hastane Led Panel Aydınlatma Örneği

Hastane led panel aydınlatma armatürleri örneği
Hastanelerde led panel aydınlatma türlerine denk gelmeniz oldukça fazladır. Standart aydınlatma ürünleridir. Enerji tasarrufu açısından floresan aydınlatmaya göre %40'a kadar verimlilik sağlar. Montaj ve kurulumu kolaydır. Led markaları kaliteli olduğu sürece uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir armatür ürünüdür. Biz 5 yıl led garantisi veriyoruz.

Hastane Downlight Led Aydınlatma Örneği

Hastane Aydınlatma Armatürleri
Hastane aydınlatma armatürlerinde en fazla tercih edilen bir diğer armatür ürünü de downlight led aydınlatma ürünüdür. Her alanda ortak kullanım özelliği taşıyan bu armatürler, hastane ve sağlık alanlarında da tercih edilmektedir.

Dekoratif Hastane Aydınlatma Armatürleri

Dekoratif Hastane Aydınlatma Örneği 1

Hastane Aydınlatma Armatürleri Örnekleri
Hastaneler daha çok göz yormayan sade basit ışık donanımlarına göre tasarlanmış genellikle. Nedeni ise mümkün olabildiğince göz almayan ışık türlerini belirlemek ve aydınlatma tasarımlarının da ışıkla birlikte dekoratif bir görünüm sağlamasını hedeflemek. Yani hem göz yormasın sade olsun hem de dekoratif olsun, şık gözüksün. Özel hastane aydınlatmaları aydınlatma tercihlerinde bu tür tasarım çalışmaları yapan mimarlarla iş birliği yapar. Bazplan olarak özel hastane ve sağlık kuruluşu aydınlatmalarında proje bazlı işleri birlikte yürütebiliriz.

Dekoratif Hastane İç Tavan Aydınlatma Örneği 2

Lineer Hastane Aydınlatma
Hastanelerde iç ortam aydınlatmalarının kullanımının genel amacı, hastaların kendi evinde hissediyor hissini sağlamak ve bunu mümkün olduğunca en iyi şekilde sağlamaktır. Hastane aydınlatmalarında hedeflenen en önemli şey, dekoratif alan aydınlatmalarıdır. Hastane tavan aydınlatmaları bunu görsel de göründüğü gibi sadece bir örnektir. Hastaların yatması aşamasında gözleriyle odak kurabileceği ilk yerlerden biri ''tavan''dır. Böylelikle göz yormayan ışık türlerinin seçilmesi yine öncelikler arasındadır.

Hastane Odası Aydınlatma Armatürleri

Dekoratif Hastane Odası Aydınlatmaları Armatürleri
Hastane odaları aydınlatma armatürleri diğer belirlenmiş olan standart armatürlere göre farklıdır. Farklılığı dekoratif olarak görünüm sağladığı içindir. Özel hastane aydınlatmalarında dekoratif aydınlatmanın önemi büyüktür. Ziyaretçileri ve müşterileri daha iyi şartlar altında ağırlamak için aydınlatma türlerinin de önemi de büyüktür. Ayrıca hastayı kendine güvende hissedebileceği bir ortam oluşturmak için de dekoratif aydınlatma türlerinin önemi ön plana çıkar.

Dekoratif Hastane Lineer Aydınlatma Örnekleri

Lineer Hastane Aydınlatma Örnekleri
Lineer led aydınlatmalar led panel ve downlight led aydınlatmanın bir tık üstünde aydınlatma armatürleridir. Fakat lineer aydınlatmanın tasarımsal boyutları, proje bazlı çalışmalar içerisinde gerçekleşirse, orada ortaya muhteşem estetik detaylar ortaya çıkıyor ve lineer led aydınlatmalar yeni bir görünüm kazanmış sağlıyor. Led panel aynı ışığı paylaşan fakat tasarımsal ve estetik olarak farklı bir görünüm sağlayan lineer'lar hastane ortamlarında yine sıklıkla tercih edilen aydınlatma armatürlerden birisidir.

Hastane Aydınlatma Sistemleri

Hastane aydınlatma sistemleri iç ve dış olarak kategori edilir. iç aydınlatma en çok kullanılan ürünler; (led panel ve downlight) armatürdür. sonrasında sıva altı ve sıva üstü lineer aydınlatmalar ve sarkıt lineer aydınlatmalar gelir. Proje bazlı ürün desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hastanelerde En Çok Tercih Edilen Aydınlatmalar

Standart olarak hastaneler de en çok fazla tercih edilen aydınlatma armatürleri yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi led panel ve downlight led aydınlatma armatürleridir.

Özel Hastane Aydınlatmaları

Proje bazlı tasarımsal ayrıntıları olan aydınlatmalardır. İç mimarların bu alanları hastaların kendileri güven ve huzurlu hissedebileceği şekilde tasarlar. Bazplan olarak özel hastane aydınlatma armatür ürün gruplarını en kaliteli bir şekilde mimarlara ulaştırıyoruz. 

Özel hastane aydınlatmalarında dekoratif led aydınlatma armatürleri tercih edilmektedir. Bunların başında sıva üstü veya sarkıt linear led aydınlatma modelleri gelmektedir. Led aydınlatma modellerini incelemek için tıkla.

Hastane Aydınlatma Armatürleri

Özel Hastanede Kullanılan Armatür Modelleri

Lineer Led Aydınlatma

(Hastane iç aydınlatma, Hasta Odaları, Koridorlar, Bekleme Alanları, Lobi )

Sarkıt Lineer Aydınlatma

( Bekleme alanları, Lobi, Hasta Odaları, Karşılama Alanları, Doktor Odaları )

Gömme Lineer Aydınlatmalar

( Hasta Odaları, Resepsiyon Arkası, Resepsiyon Önü, Duvarlar, Masa Üstü ve Masalar )

Led Panel ve Downligt

(Çok amaçlı kullanım, koridor, bekleme, lobi, Lovoba ve tuvalet )

Ray Spot Led

( Dekorartif vurgu alanları, Masa üstü, duvar, ziyaretçi bekleme alanları )

Dekoratif Led Aydınlatma

Dekoratif Linear Led Aydınlatma

Bazplan Hastane Aydınlatma Armatürlerini Kaliteli Bir Şekilde Sunar…

Bazplan aydınlatma olarak hastane ve vb sağlık kuruluşlarında kullanılacak aydınlatma armatürlerinin uzun ömürlü olması ve kullanılan led markalarının kalite standartları testlerinde de başarı bir şekilde geçmiş olması ve bunları satıyor olmamız bizim için önceliklerimiz arasında yer alır. Daha iyi ve daha kaliteli çok fazla para değildir. Daha fazla sürüm, daha fazla ürün demektir. Bizler hastane ve sağlık alanları için listelediğimiz aydınlatma ürünlerini sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyarız. Fiyat teklifi almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşmanız mümkün.

Dişçi Aydınlatma Armatürleri

Diş hekimlerinin aydınlatmaya ne kadar önem verdiğini, onları ziyaret ettiğiniz de fark ediyorsunuzdur. Bu alanlarda aydınlatmanın daha iyi kullanılması için proje bazlı aydınlatma tasarım çalışmaları yapılır. İç mekanın aydınlatma ile ilgili olan uyumu, konumu ve müşteri kitlesi de aydınlatacak bölgede büyük bir  önem arz ediyor. Proje bazlı diş aydınlatma ekipmanları için bizlerden teklif alabilirsiniz.