Endüstriyel Alan Aydınlatmaları

Bazplan.com Aydınlatıyor

Lambaya Dokunmayın Patlayabilir !

Endüstriyel Aydınlatma Örnekleri

Endüstriyel Aydınlatmaları Örnek 1

Endüstriyel Alan Aydınlatmaları Etanj Blog Yazısı
Endüstriyel alan aydınlatmaların da en çok kullanılan armatürlerden birisi etanj aydınlatma armatürüdür. Etanj armatürlerin gövdesi dayanıklı malzeme kalitesinden üretilmiştir. Çalışma sıcaklıkları diğer armatür ürün gruplarına göre daha fazla dayanıklıdır.

Endüstriyel Alan Aydınlatmaları Örnek 2

Endüstriyel Aydınlatma Örnekleri Led Projektör
Endüstriyel alan aydınlatmaları örneğinde olduğu gibi bu resimde led projektör aydınlatma gösterilmiştir. Led projektör endüstri alanlarında sıklıkla tercih edilen armatürler arasında yer alır.

Endüstriyel Alan Aydınlatmaları

Endüstriyel Aydınlatma Kullanımın Önemi

Endüstriyel alanlar genellikle fabrika, sanayi ve soğuk hava depo gibi büyük yerlerin oluşturduğu alanlardır. Bu tür yerler genellikle şehir merkezlerinin dışında yer alan işletmelerdir. Bu alanlar daha çok üretim bazlı çalışmalar yapar. Bura da diğer alan aydınlatmalarına göre daha güçlü led aydınlatmalar kullanılır. Walt ve lümen değerli yüksek aydınlatmaların kullanım alanlarının en fazla olduğu yerlerden biriside, ”Endüstriyel Aydınlatma Alanları”dır. Endüstriyel aydınlatma kullanımın önemi ”enerji tasarrufu ve verimliliği” açısından önemli bir yer kaplamasıdır. İşletmeler aydınlatma maliyetlerini düşürmek için endüstriyel aydınlatma alanları için kaliteli aydınlatma armatürlerini tercih ederler. Proje bazlı aydınlatma çalışmalar içerisinde de yer alan bu aydınlatma türleri, uzun kullanım ömrü ve dayanıklı gövdelere sahip aydınlatmalardır. Bizde bazplan olarak kaliteli ve uzun ömürlü endüstriyel aydınlatma armatürlerini müşterilerimize iletmekten mutluluk duyarız.

Endüstriyel Aydınlatma Önerisi

Endüstriyel aydınlatma armatürlerinde ”Bazplan” olarak, armatür ürünlerin en iyisini ve en kalitelisini sunmaktan mutluluk duyarız. Kalite bazında müşterilere neden önem verdiğimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.