Kanopi Aydınlatma | Dış Aydınlatma Led Ürünleri | 5 Yıl Garanti Süresi |

Kanopi Aydınlatma

Kanopi Aydınlatma Armatürü

Kanopi Aydınlatma Nedir?


Sıva üstü dış mekan aydınlatma armatür ürünüdür.

Daha çok akaryakıt istasyonları, fabrika ve atölyelerin sıklıkla tercih ettiği led aydınlatma modelidir. Ekstrüzyon soğutuculu olması sebebiyle aydınlatma ömrü uzun armatür grubunda yer alır. Tamperli cam özelliğine sahip olması nedeniyle de ışığın daha fazla alana eşit bir şekilde yayılması sağlanır. Ayrıca sabit akım sürücüsü aydınlatma alanından bağımsız bir noktaya takılabilir. Bu da görüntü kirliliğini önlemekle birlikte, alan kazandırmış olur. Kolay monte edilebilen aydınlatma armatürüdür. 


Bu modelde led ve optik aydınlatma teknolojisi kullanılmaktadır. LM 80 standartlarında testleri tamamlanmış bir üründür. Kullanılan ”CREE ledler‘de en verimli lümen değerlerini baz alır. Watt başına en yüksek lümen sağlanmış olur.

Özellikle işletme gibi mekanlarda aydınlatmanın devamlılığı hedeflenir. Hem verimli aydınlatma, hem de sürekli aydınlatma için, tamperli cam seçeneğine ait olan ürünlerin tercih edilmesi çok önemlidir. Çünkü tamperli cam ile aydınlatılmış alanların ışık geçirgenliği %80-90 aralığındadır. Bu da daha minimal aydınlatma armatürü ile geniş alanların uzun süre aydınlatılması demektir.

Kanopi Led Aydınlatma


Aydınlatma ürünlerini tercih etmeden önce mutlaka aydınlatma tasarımcılarımızla iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kanopi led aydınlatmanın daha dayanıklı ve uzun ömürlü ledlere sahip olması sebebi ile, alışveriş merkezlerinin de kullandığı en çok aydınlatma armatürüdür. Göz kamaştırmayan aydınlatma özelliğine sahip olması, ışık dağılımın tamperli cam ile yapılması, maksimum  aydınlığın sağlanmasında önemli rol oynar.