Lobi Aydınlatma
Lambaya dokunmayın patlayabilir !

Otel Lobileri İçin Ahşap Aydınlatma Ürün Modellerimiz

Lobi Aydınlatmaları

Hotel Lobi Aydınlatmaları

Hotel Lobi Aydınlatmaları çok çeşitli aydınlatma armatürlerinden oluşur. Ürün galerimiz de hotel lobi aydınlatma armatürlerine ulaşmanız mümkün. Dekoratif aydınlatmalar genellikle ortak aydınlatmalar olarak tercih edilir. Fakat bu armatürler bazı alanlar için birer hedef olarak üretilmişlerdir. Her armatürün her otelde kullanımı farklıdır. Fakat; şunu da belirtmek isteriz ki; dekoratif olması ürün tercihlerinde seçimi daha da kolaylaştırır. Mimari seçimler bu sürecin başarısıdır. 

 

Konaklama Lobi Aydınlatmaları

Konaklama lobi aydınlatmaları da lobi alanları içerisinde yer alan bekleme alanlarıdır. Kategori bağlamında binanın tasarım ve işlevselliği, aydınlatma tasarımlarının da önceliğini belirler. Bu tercihleri tabi proje bazlı çalışmalar içerisinde mimarlar yapmaktadır. Ürün galerimizden size uygun lobi ve konaklama aydınlatmalarını seçebilirsiniz.

Hotel, Restoran, Konaklama, Proje Bazlı Aydınlatmalar İçin Bizimle iletişime Geçebilirsiniz.

Bekleme Alanları Lobi Aydınlatmaları

Ziyaret ve misafirlik esnasında veya konaklama esnasından durup duraksayacağınız ve soluk alacağınız ilk yerlerden birisi bekleme alanlarıdır. Bekleme alanları lobi aydınlatmaları, misafir ve ziyaretçilerin göz odağını kuracağı ilk yerlerdir. Bu sebeple bu alanlarda aydınlatmanın hem işlevsel hem de tasarımsal boyutu çok önemlidir. Yine ürün galerimizde dekoratif lobi aydınlatmaları ile ilgili görsel seçebilir veya proje bazlı çalışmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lobi Aydınlatmaları Hakkında

Çok geniş kapsamlı çalışma sonucunda ortaya çıkan aydınlatma armatürlerinin bulunduğu alanı en iyi temsil etmesi genel bir kavramdır. Hotel aydınlatmalarında lobi başta olmak üzere kullanılabilecek veya tercih edilebilecek bir çok aydınlatma armatürü vardır. Yığınla…

Mimarlar bu işin ehli olsa da, işletme sahiplerinin tercih ve fikirleri de bu durumda önemlidir. Aydınlatmada dekoratif alanları belirlemek için, kitle hedef çalışmaları yapmak gerekir. Bölgenin bulunduğu alan, hizmet değerleri, fiyat politikası, etnik unsur gibi değerler için aydınlatma seçimi için de önem taşımaktadır.